2018
September
22nd - Gloucester (a) - Rep Match - W 4-3 (Harris 2, Penhaligon, Ferrar)
29th - Woking (a) - Surrey League - L 1-3 (Pickwell)
October
13th - Gloucester District Football Festival
vs Woking W 3-0 (Harris, Pickwell 2)
vs Gloucester W 3-2 (Matthews, OG, Ferrar)
vs Swansea (Matthews, OG, Rowntree)
20th - Swansea (a) - Rep Match - W 9-3 (Harris 2, Ferrar 2, Schofield 2, Clark 2, Rowntree)
20th - Bridgend (a) - Rep Match - W 2-0 (Clark, Ferrar)
22nd - Gloucester (h) - Rep Match - L 1-6 (Matthews)
27th - Woking (h) - Surrey League - D 0-0
November
3rd - Croydon (h) - Surrey League - W 4-1 (Pickwell, Clark 2, Beazley)
17th - Sutton (a) - Surrey League - W 3-0 (Pickwell 2, Fieldsend)
19th - Reading Academy U10s - Training Match
24th - Barking & Dagenham (a) - Round 2 SCC - L 0-0 (penalties)
December
1st - Woking (a) - SE Gills Cup - W 5-1 (Pickwell 2, Matthews, Ferrar 2)
8th - Premier League South Central Regional Finals (Slough Town FC)
Winners - Final vs Croydon - W 2-0 (Ferrar, Pickwell)
15th - Sutton (h) - Surrey League
22nd - Gloucester (a) - Rep Match - W 4-3 (Harris 2, Penhaligon, Ferrar)
29th - Woking (a) - Surrey League - L 1-3 (Pickwell)
October
13th - Gloucester District Football Festival
vs Woking W 3-0 (Harris, Pickwell 2)
vs Gloucester W 3-2 (Matthews, OG, Ferrar)
vs Swansea (Matthews, OG, Rowntree)
20th - Swansea (a) - Rep Match - W 9-3 (Harris 2, Ferrar 2, Schofield 2, Clark 2, Rowntree)
20th - Bridgend (a) - Rep Match - W 2-0 (Clark, Ferrar)
22nd - Gloucester (h) - Rep Match - L 1-6 (Matthews)
27th - Woking (h) - Surrey League - D 0-0
November
3rd - Croydon (h) - Surrey League - W 4-1 (Pickwell, Clark 2, Beazley)
17th - Sutton (a) - Surrey League - W 3-0 (Pickwell 2, Fieldsend)
19th - Reading Academy U10s - Training Match
24th - Barking & Dagenham (a) - Round 2 SCC - L 0-0 (penalties)
December
1st - Woking (a) - SE Gills Cup - W 5-1 (Pickwell 2, Matthews, Ferrar 2)
8th - Premier League South Central Regional Finals (Slough Town FC)
Winners - Final vs Croydon - W 2-0 (Ferrar, Pickwell)
15th - Sutton (h) - Surrey League
2019
January
12th - Croydon (a) - Surrey League - L 0-1
19th - Thurrock (h) - SE Cup QF - W 1-0 (Harris)
26th - Stevenage (h) - London League - L 2-3 (Ferrar, Clark)
February
9th - Bristol District Festival (W2, L 1)
16th - Woking Dev (a) - London League - W 6-0 (Beazley, Ferrar 3, Fieldsend, Harris)
March
2nd - Orpington (h) - SE Cup SF - W 1-0 (Harris)
9th - Wandsworth (a) - London Girls League - W 6-1 (Ferrar, Pickwell 2, Rowntree, Harris 2)
16th - South London (a) - London League - W 1-0 (Penhaligon)
23rd - Swansea Festival - Joint Winners
30th - SE Prep Schools (h) - Friendly
April
6th - Sutton (h) - Surrey League - Walkover - W 3-0
13th - Thurrock (a) - London League - W 2-1
27th - Croydon (a) - SE Cup Final - W 3-0
May
11th - St Albans (h) - London League - W 3-2 (Pickwell, Schofield, Harris)
18th - Croydon (a) - London League - D 0-0
25th -
June
15th - Premier League National Finals @ Liverpool FC Academy
12th - Croydon (a) - Surrey League - L 0-1
19th - Thurrock (h) - SE Cup QF - W 1-0 (Harris)
26th - Stevenage (h) - London League - L 2-3 (Ferrar, Clark)
February
9th - Bristol District Festival (W2, L 1)
16th - Woking Dev (a) - London League - W 6-0 (Beazley, Ferrar 3, Fieldsend, Harris)
March
2nd - Orpington (h) - SE Cup SF - W 1-0 (Harris)
9th - Wandsworth (a) - London Girls League - W 6-1 (Ferrar, Pickwell 2, Rowntree, Harris 2)
16th - South London (a) - London League - W 1-0 (Penhaligon)
23rd - Swansea Festival - Joint Winners
30th - SE Prep Schools (h) - Friendly
April
6th - Sutton (h) - Surrey League - Walkover - W 3-0
13th - Thurrock (a) - London League - W 2-1
27th - Croydon (a) - SE Cup Final - W 3-0
May
11th - St Albans (h) - London League - W 3-2 (Pickwell, Schofield, Harris)
18th - Croydon (a) - London League - D 0-0
25th -
June
15th - Premier League National Finals @ Liverpool FC Academy