fIXTURES AND rESULTS - 2021/22
September
5th - Team Social 11am
11th - West Kent (a) - Rep: 4-3 (Barker (2), Heyler)
25th - Gloucester Festival: Gloucester 0-0, St Albans 2-0
October
2nd - Woking (a) - Rep: 4-0
16th - Southern Counties League Trophy Qualifiers:
Woking 3-0, Chiltern 1-4 (Barker 2, Sher Khan, Heyler), Slough 1-1 (Sher Khan), St Albans 0-0, Woking Dev. 0-0
30th - Elmbridge & Runnymede (a) - EFSA Cup (Round 1) - Walkover
November
6th - Woking Dev. (a) - Friendly: 3-1 (Heyler)
13th - Woking (h) - SCGL: 0-5
20th - Barking & Dagenham (h) - Rep: 1-11 (Heyler)
27th - Wandsworth (a) - ESFA Cup (Round 2): 0-1 (Morris)
December
4th - Woking (a) - LGL: 5-0
11th - Orpington & Bromley (a) - GC (Round 1): 8-1 (Heyler)
18th - Gloucester (a) - SCGL: 2-3 (Lewis-Stay, O.G, Barker)
January
8th - Slough (h) - SCGL: 8-2 (Heyler 3, Churchward 2, Barker, Sher Khan, Westrap)
15th - Swansea (h) - ESFA (Round 3): 0-8
22nd - Gloucester (h) - SCGL: 2-1 (Barker, Churchward)
29th - St Albans (a) - SCGL: 3-1 (Westrap)
February
5th - Woking (a) - SGL: 5-0
19th - South London (a) - LGL: 2-1 (Lewis-Stay)
26th - Wandsworth (a) - LGL: 1-9 (Barker 3, Heyler 2, Lewis-Stay 2, Halasi, Morris)
March
5th - Lewisham (a) - LGL: 1-6 (Heyler)
12th - Chiltern & South Bucks (a) - SLC: 2-0
19th - Woking (h) - SCGL: 0-4
April
2nd - Chiltern & South Bucks (a) - SCGL: 2-2 (Heyler, Churchward)
30th - Hackney (h) - SGL: 0-4
May
8th - St Albans (h) - SCGL: 1-2 (Halasi)
14th - Chiltern (h) - SCGL: 3-3 (Barker, Heyler 2)
21st - Southern Counties League Cup Plate Finals (Bath) - Chiltern, Swansea B, Gloucester, Caerphilly B: 1-0 (Westrap), 0-0, 0-0, 0-0
June
11th - Woking Tournament
SCGL - Southern Counties Girls' League
SGL - Surrey Girls' League
LGL - London Girls' League
SCC - Southern Counties Cup
GC - Girls' Cup
ESFA - English Schools' FA National Cup
Rep - Representative match
5th - Team Social 11am
11th - West Kent (a) - Rep: 4-3 (Barker (2), Heyler)
25th - Gloucester Festival: Gloucester 0-0, St Albans 2-0
October
2nd - Woking (a) - Rep: 4-0
16th - Southern Counties League Trophy Qualifiers:
Woking 3-0, Chiltern 1-4 (Barker 2, Sher Khan, Heyler), Slough 1-1 (Sher Khan), St Albans 0-0, Woking Dev. 0-0
30th - Elmbridge & Runnymede (a) - EFSA Cup (Round 1) - Walkover
November
6th - Woking Dev. (a) - Friendly: 3-1 (Heyler)
13th - Woking (h) - SCGL: 0-5
20th - Barking & Dagenham (h) - Rep: 1-11 (Heyler)
27th - Wandsworth (a) - ESFA Cup (Round 2): 0-1 (Morris)
December
4th - Woking (a) - LGL: 5-0
11th - Orpington & Bromley (a) - GC (Round 1): 8-1 (Heyler)
18th - Gloucester (a) - SCGL: 2-3 (Lewis-Stay, O.G, Barker)
January
8th - Slough (h) - SCGL: 8-2 (Heyler 3, Churchward 2, Barker, Sher Khan, Westrap)
15th - Swansea (h) - ESFA (Round 3): 0-8
22nd - Gloucester (h) - SCGL: 2-1 (Barker, Churchward)
29th - St Albans (a) - SCGL: 3-1 (Westrap)
February
5th - Woking (a) - SGL: 5-0
19th - South London (a) - LGL: 2-1 (Lewis-Stay)
26th - Wandsworth (a) - LGL: 1-9 (Barker 3, Heyler 2, Lewis-Stay 2, Halasi, Morris)
March
5th - Lewisham (a) - LGL: 1-6 (Heyler)
12th - Chiltern & South Bucks (a) - SLC: 2-0
19th - Woking (h) - SCGL: 0-4
April
2nd - Chiltern & South Bucks (a) - SCGL: 2-2 (Heyler, Churchward)
30th - Hackney (h) - SGL: 0-4
May
8th - St Albans (h) - SCGL: 1-2 (Halasi)
14th - Chiltern (h) - SCGL: 3-3 (Barker, Heyler 2)
21st - Southern Counties League Cup Plate Finals (Bath) - Chiltern, Swansea B, Gloucester, Caerphilly B: 1-0 (Westrap), 0-0, 0-0, 0-0
June
11th - Woking Tournament
SCGL - Southern Counties Girls' League
SGL - Surrey Girls' League
LGL - London Girls' League
SCC - Southern Counties Cup
GC - Girls' Cup
ESFA - English Schools' FA National Cup
Rep - Representative match